Mládež

Ahoj!
Jsme mladí lidé, kteří ve svém životě dali prostor Bohu, našli v Něm naději a životní smysl. Společně se scházíme, povídáme si, bavíme se, hrajeme fotbálek, modlíme se, učíme se z Bible a užíváme si naše mládí s naším skvělým Bohem. Chceme tvořit komunitu mladých lidí, kteří žijí podle principů Bible, mají srdce pro druhé a zároveň si užívají každý den ve svém životě. Rádi tě poznáme osobně, když se ukážeš na jakékoliv z akcí, které pořádáme.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR OXYSHOCK 2021

Milí rodiče, 

S radostí vám posíláme podrobnější informace ohledně nastávajícího příměstského tábora – OXYSHOCKU a spouštíme tímto také registraci. Jak jsme již předtím zmínili, cílem této akce je propojit generace dětí a mládeže v našem sboru a užít si společně několik dní nabitých pestrým programem. 

Akce bude začínat v neděli 8. 8. ve 14:00 na zahradě sboru a končit budeme cca v 19:00. Další dny potom bude sraz vždy v 9:00 a své děti si budete moci vyzvedávat kolem 19:00. Na poslední noc, tedy ze středy na čtvrtek plánujeme i společné přespání ve sboru. (Pokud byste potřebovali děti přivážet/vyzvedávat dříve nebo později, dejte nám prosím vědět v registračním formuláři. Během samotného tábora bude mít tuto oblast na starost Adéla Mrózková – 730 815 175, takže potom můžete komunikovat přímo s ní.) 

Důležitá informace je také to, že celá akce je díky dotaci MŠMT zcela zdarma a během celého tábora bude zajištěna strava – konkrétně svačina, oběd a svačina. 

Zde vás tedy prosíme o vyplnění registračního formuláře, ať víme, zda s vašimi ratolestmi počítat. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerwr-FKu_mPctdLDYFzXhnpxiPN2XeZoSHVwSvv-Kvb_0K5w/viewform

Moc se těšíme! 

tým mládeže Oxygen ve spolupráci s 10. PH  Royal Rangers Havířov